Κυριακή 28 Απριλίου 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΜΕΡΑΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ: 12:30π.μ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2-0 (σκόρερ ΤΣΙΛΙΑΚΙΔΗΣ - ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ ) μετά απο ένα εκπληκτικό ποιοτικά παιχνίδι που είχε αγωνία μέχρι το τελευταίο λεπτό.
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ: 12:30μ.μ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  2-0 (σκόρερ ΜΕΝΤΙΖΗΣ - ΤΑΣΣΟΣ) αποδίδοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο και χάνοντας πολλές ευκαιρίες.

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ: 12:30π.μ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ -ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 0-1 με κεφαλιά στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου αλλά με μια κακή διαιτησία που δεν στάθηκε στο ύψος ενός πραγματικού αγώνα με ποιότητα και δύναμη όπου κέρδισε ο ποιο τυχερός αφού στο πρώτο δεν ευτυχίσαμε να σκοράρουμε με ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ και ΣΚΑΡΛΑΤΟ .

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ: 12:30μ.μ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ -ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΧΑΛΚΗΔΙΚΗΣ  5-1 (σκόρερ ΤΑΣΣΟΣ 4 τέρματα - ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ) παιχνίδι με ουσία και πολλά γκόλ και καλό θέαμα.